ارتباط بدون خشونت،زبان زندگی

30,000 تومان

دو زبانه انگلیس و فارسی

اوا رامبالا / کامران رحیمیان

توضیحات

همه ما گاهی از روابطمان رضایت نداریم،مطلبی مطلبی را ابراز می کنیم اما نوع دیگری دریافت می شود و سوءتفاهم، آرامشمان را بر هم می زند.
تلاش می کنیم فرد مقابلمان را درک کنیم اما جمله ای می گوییم و یا رفتاری می کنیم که به جای درک و نزدیکی،به فاصله و کدورت منجر می شود.
این الگو دعوتی است برای بازنگری چگونگی بیان خود و گوش کردن به دیگران. با این روش تلاش میکنیم به جای پاسخ دادن به از روی عادت و عکس العمل های غیر ارادی، بر اساس آگاهی پاسخ دهیم و در نتیجه در هر رابطه ای بتوانیم در حالی که هم زمان به دیگران توجه محترمانه و محبت آمیز نشان می دهیم، به بیان صادقانه و واضح خودمان نیز بپردازیم.زبان زندگی ارتباطی است بدون خشونت و به ما کمک میکند تا با خود و دیگران به گونه ای مرتبط شویم که محبت ذاتی مان شکوفا شود.
هم چنین مارا راهنمایی می کند تا بتوانیم روش ابراز خودمان و گوش کردن به دیگران را با تمرکز بر چهار عرصه دوباره سازی کنیم:آنچه که مشاهده می کنیم، احساس میکنیم، نیاز داریم و آنچه که تقاضا می کنیم، تا زنگی مان را غنی سازیم. این روش حتی وقتی طرف مقابل آن را نمی داند نیز موثر است.
در اثر حاضر اوا رامبالا با همکاری کامران رحیمیان شما را با این الگو آشنا می سازند.
کامران رحیمیان متولد ۱۳۴۸ و کارشناس ارشد مشاوره از دانشگاه آتاوا کانادا است. او علاوه بر تحصیلات دانشگاهی دوره های متعددی از جمله: تئاتر درمانی مدل درمان حلزونی TSM ، برنامه ریزی عصبی کلامی NLP، مدیریت اضطراب بحرانی CISM ، و ارتباط بدون خشونت NVC ، را نیز گذرانده است.
وی از تیر ماه سال ۱۳۸۳ به عنوان اولین ایرانی به معرفی و ارائه این الگوی ارتباطی در ایران با نام (زبان زندگی) پرداخته و در طی این سال ها در بیش از ۱۹ شهر ایران، در کلینیک های روانشناسی، مدارس، دانشگاه ها، مهد های کودک، نهادهای دولتی و غیر دولتی کارگاه های زبان زندگی را برگزار نموده است.

دکتر علیرضا ناصری

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ارتباط بدون خشونت،زبان زندگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *